Nowy numer faxu

Z uwagi na zmianę łącza telefonicznego i internetowego (zwiększenie przepustowości), dotychczasowy numer +48 22 812 54 75 pełni już tylko rolę telefonu, natomiast faxy bardzo prosimy wysyłać na nowy numer +48 22 812 54 60.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Nowy rok – zmiana danych adresowych

Najlepsze życzenia wszystkiego najlepszego w nowym, 2012 roku składa firma Newterm! Jednocześnie chcemy poinformować, że od dnia 01.01.2012 zmianie ulegają nasze dane – dokładnie adres (NIP i nazwa pozostają bez zmian):

Newterm Lucjan Przykorski
ul. Potockich 50
04-534 Warszawa
NIP: 527-101-17-51

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Zmiana numeru telefonu – 22 812 54 75

W wyniku zmian struktury telekomunikacyjnej przez TP S.A., od dnia 01.09.2011 numerem telefonu i faxu firmy Newterm jest +48 22 812 54 75. Jest to już ostatnia techniczna zmiana związana z przeprowadzką firmy, za utrudnienia z tym związane serdecznie przepraszamy.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Zmiana adresów IP serwerów firmy Newterm

W związku ze zmianą siedziby firmy i dostawcy internetu zmianie ulegają też adresy IP naszych serwerów. Wydzielono także oddzielny adres do obsługi synchronizacji danych systemu SZARP. Użytkownicy Synchronizatora SZARP zostaną poinformowani o konieczności zmiany adresu w konfiguracji na swoich komputerach na bazy.newterm.pl.

Czytaj dalej

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Zmiana siedziby

Z przyjemnością informujemy, że w dniu 27 czerwca firma Newterm zmieniła swoją siedzibę i numer telefonu stacjonarnego. Nasz nowy adres to:

Newterm Lucjan Przykorski
ul. Potockich 50 04-534 Warszawa
tel./fax: +48 22 812 56 37

Adresy mailowe pozostają bez zmian. Dane rejestrowe (do faktur) będą zmieniane na przełomie roku 2011/2012, o czym oczywiście poinformujemy. Mamy nadzieję, że nowa, większa siedziba pozwoli nam na jeszcze lepszą obsługę Szanownych Klientów!

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Planowana zmiana siedziby

W czerwcu planowana jest przeprowadzka firmy do nowej siedziby w Warszawie przy ul. Potockich 50A (dzielnica Wawer). O dokładnym terminie przeprowadzki i zmianie adresu korespondencyjnego poinformujemy również przez stronę internetową.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Prace na serwerach Newtermu

W dniu dzisiejszym prowadzone będą prace na naszych serwerach, co może skutkować czasową niedostępnością usług związanych z oprogramowaniem SZARP. Prace związane są z rozbudową naszej infrastruktury serwerowej, konieczną ze względu na zwiększającą się ilość przetwarzanych przez nas danych. Zmiany w konfiguracji serwerów nie będą wymagały żadnych zmian w konfiguracji oprogramowania u naszych Klientów.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

Przerwa w funkcjonowaniu serwerów

W dniu dzisiejszym – 10 maja 2010 – po godzinie 16-ej planowane są prace konserwacyjne przy serwerze, które mogą skutkować kilkuminutową przerwą w dostępności naszych usług. Niedostępny będzie zarówno serwer WWW, jak i główny serwer synchronizacji systemu SZARP. Za wszelkie niedogodności bardzo przepraszamy.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro

English translation of newterm.pl website

Because of the foreing clients interest, especially in intake air recirculation system, we are currently preparing English translation of our web page. We’ll be adding translation of successive website sections.

Zaszufladkowano do kategorii Biuro