preloader

Nowa, Ekologiczna, Węglowa TERMOtechnologia

Poznajmy się

SZARP - opensource’owy diament w rozwiązaniach typu SCADA

Dowiedz się więcej

Chcesz pracować razem z nami?

Zostańmy w kontakcie
banner-feature

SCADA

Aktywnie rozwijamy pakiet oprogramowania SZARP. Jest to dojrzałe, funkcjonalne, opensource’owe oprogramowanie typu SCADA HMI.

Automatyka

Zajmujemy się projektowaniem, wdrażaniem, programowaniem systemów automatyki dla klientów przemysłowych produkujących ciepło.

Synoptyki

Projektujemy i wdrażamy webowe systemy podglądu procesów technologicznych, ułatwiające codzienną pracę na obiektach przemysłowych i poza nimi.

Wsparcie

Wspieramy naszych klientów w użyciu naszych rozwiązań. Dzielimy się wiedzą z zakresu nowoczesnego, zautomatyzowanego procesu produkowania ciepła.

O nas

Newterm jest powstałą w 2009 roku firmą specjalizującą się w modernizacji i automatyzacji systemów ciepłowniczych, a zwłaszcza kotłowni węglowych. Opieramy się na kilkunastoletnim doświadczeniu i know-how zdobytym przez naszych pracowników i współpracowników przy modernizacji ponad 40 systemów w całej Polsce.

Dowiedz się więcej
about image
Rekrutujemy

Zmieńmy ciepłownictwo razem!

Dowiedz się więcej

Co robimy?

Poprawiamy efektywność pracy ciepłowni i węzłów ciepłowniczych poprzez wdrażanie idei przemysłu 4.0, przez co zmniejszamy produkcję CO2 i innych zanieczyszczeń w procesach wytwórczych ciepła.

Aktualności